stosowanie i dawki profesjonalista hobby kontakt
Obornik kurzy
Obornik bydlęcy

Kontakt

TEL:
601 736 165

FAX:
61 8125 036

E-MAIL:
fertigo@wp.pl

E-MAIL:
obornikgranulowany@wp.pl

Obornik granulowany kurzy – naturalny nawóz

Obornik granulowany kurzy, nazywany też kurzakiem lub pomiotem ptasim, to cenny, ekologiczny nawóz. Odkwasza glebę oraz dostarcza roślinom wiele składników pokarmowych. Dzięki swojej formie granulatu jego zastosowanie jest wygodne i bezpieczne w użyciu. Przede wszystkim używany jest do nawożenia kwiatów, drzewek, krzewów, roślin owocowych oraz warzyw – czyli nadaje się praktycznie do całego ogrodu. Obornik granulowany kurzy poleca się szczególnie do miejsc, gdzie gleby są wyjałowione czy zniszczone. Wśród właściwości nawozu na pewno warto wspomnieć o neutralizacji niekorzystnych wpływów cywilizacji, np. metali ciężkich, erozji lub zanieczyszczeń ziemi. Proponowany przez nas produkt przyczyni się do polepszenia żywotności roślin czy jakości gruntu.

Dlaczego warto stosować obornik kurzy granulowany?

Obornik kurzy granulowany to bardzo bezpieczny, wolny od zanieczyszczeń chorobotwórczych i bakterii produkt. Znakomicie nawozi rośliny i użyźnia ziemię, a poza tym jest bogaty w substancje humusowe poprawiające strukturę gleby. Oferowany przez nas produkt zawiera najlepsze cechy naturalnego obornika: substancje próchnicze, odżywcze i mineralne. Stawiamy duży nacisk na jakość sprzedawanych nawozów, dlatego obornik został wyczyszczony z patogenów i nasion chwastów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak i kiedy stosować obornik kurzy granulowany?

Obornik stosuje się podczas całego sezonu wegetacyjnego, czyli od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Jego stosowanie i dawkowanie ułatwia forma granulatu, bo łatwo rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu aplikacja do podłoża jest bezproblemowa. Nawóz powinien być używany zgodnie z zaleceniami producenta ze względu na swój skład. Nie warto ryzykować przenawożeniem, ponieważ wtedy bezpośrednio ucierpią rośliny – ich korzenie ulegną poparzeniu. Służymy pomocą we wszelkich pytaniach odnośnie prawidłowego użytkowania oferowanych przez nas produktów. Zależy nam na stuprocentowym zadowoleniu Klientów, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby to osiągnąć.