stosowanie i dawki profesjonalista hobby kontakt

Kontakt

TEL:
601 736 165

FAX:
61 8125 036

E-MAIL:
fertigo@wp.pl

E-MAIL:
obornikgranulowany@wp.pl

OBORNIK GRANULOWANY DLA HURTOWNI I CENTRÓW OGRODNICZYCH

Na rynek HOBBY - dla hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych oferujemy w workach foliowych oraz wygodnych wiaderkach:

- OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY
- OBORNIK GRANULOWANY MIESZANY
- OBORNIK GRANULOWANY KURZY

OBORNIK GRANULOWANYto pełnowartościowy, skoncentrowany nawóz organiczny pochodzenia zwierzęcego w formie suchych, twardych granul (peletów). Te pod wpływem wilgoci z gleby pęcznieją, a następnie rozpadają się, wnikając do podłoża. Tam powoli uwalniają się zawarte w nich naturalne składniki odżywcze.

OBORNIK GRANULOWANY jest przeznaczony do nawożenia wszystkich roślin ogrodowych i domowych w tym warzyw, drzew oraz krzewów owocowych, gatunków ozdobnych, truskawek, winorośli, a nawet trawników.

NATURALNY OBORNIK GRANULOWANY – HURT

OBORNIK GRANULOWANY jest produkowany wprost z przefermentowanego obornika surowego w postaci cylindrycznych 4-5 mm suchych i twardych granulek. Nie zawiera żadnych chemicznych dodatków, klejów, torfu, konserwantów ani antybiotyków. Jedynym stabilizatorem jest wysuszenie i fizyczne sprasowanie naturalnego surowca. Nawóz łatwo wysiewa się, nie pyli. Może być aplikowany mechanicznie lub ręcznie. Granulat w kontakcie z wilgotnym podłożem szybko rozpada się i stopniowo zaczyna uwalniać zawarte w nim składniki pokarmowe.
Dla zainteresowanych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne warunki sprzedaży. W przypadku produktu, jakim jest obornik granulowany, hurt jest jednym z najchętniej wybieranych rodzajów zakupu. Dlatego też oferujemy specjalne warunki transportu dużych zamówień. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dokładnych informacji.

1 TONA OBORNIKA GRANULOWANEGO
POWSTAJE Z PRZEROBIENIA
15 TON OBORNIKA SUROWEGO


OBORNIK GRANULOWANY to materiał wony od inwazyjnych larw, nicieni, jaj, nasion chwastów i patogenów, które mogłyby zagrażać uprawom. Ponadto ma neutralne pH, a zawartość chloru jest w nim znikoma.

OBORNIK GRANULOWANY dostarcza uprawom niezbędne substancje odżywcze. Zwiększa również zawartość próchnicy i zapewnia prawidłowy wzrost roślinom.

OBORNIK GRANULOWANY mdzięki wysokiej zawartości materii organicznej polepsza zdolność utrzymywania żyzności przez glebę. Tym samym zapobiega wypłukiwaniu składników odżywczych i sprawia, że podłoże lepiej zatrzymuje wilgoć.

OBORNIK GRANULOWANY doskonale wpływa na strukturę podłoża i stymuluje jego aktywność. Dzięki swojej formie stopniowo uwalnia zawarte w nim substancje odżywcze w trakcie wegetacji. Wysoka zawartość azotu zapobiega jego niedoborom oraz nie doprowadza do wypłukania pozostałych składników z gleby.ZALECENIA i DAWKI

OBORNIK GRANULOWANY można stosować cały rok (z wyjątkiem śnieżnej zimy). Idealnym okresem agrotechnicznym jest początek wegetacji (wiosna) oraz jesień (do pierwszego śniegu). W uprawach amatorskich zalecamy dawki od 10 do 15 kg na 100 m2 w zależności od rodzaju gleby i jej zasobności oraz wcześniejszego nawożenia. Dzięki nawożeniu organicznemu rośliny są silniejsze, zdrowsze i dobrze odżywione.

DOSTAWA i OPAKOWANIA:
Obornik granulowany oferujemy w następujących opakowaniach:

Wiaderka o pojemności 1, 3, 5 i 10 litrów

Worki foliowe o pojemności 5, 10, 20 i 40 litrów

Zamówienia realizujemy własnym bezpłatnym transportem (min. logistyczne 200 kg).
Zamówienia całopaletowe premiujemy 30% rabatem od naszych cen hurtowych.

OBORNIK GRANULOWANY W DZIAŁANIU

Więcej na stronie: www.doktorogrodnik.pl