Kontakt

TEL:
601 736 165

FAX:
61 8125 036

E-MAIL:
fertigo@wp.pl

E-MAIL:
obornikgranulowany@wp.pl

OFERTA DLA
HURTOWNI i CENTRÓW OGRODNICZYCH

Na rynek HOBBY - dla hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych oferujemy w workach foliowych oraz wygodnych wiaderkach:

- OBORNIK GRANULOWANY BYDLĘCY
- OBORNIK GRANULOWANY MIESZANY
- OBORNIK GRANULOWANY KURZY

OBORNIK GRANULOWANY to pełnowartościowy, skoncentrowany nawóz organiczny pochodzenia zwierzęcego formie suchych, twardych granul (peletów). Granule pod wpływem wilgoci z gleby pęcznieją a następnie rozpadają się wnikając do podłoża. Tam powoli uwalniają się zawarte w nich w 100% naturalne składniki odżywcze.

OBORNIK GRANULOWANY jest przeznaczony do nawożenia wszystkich roślin ogrodowych i domowych w tym warzyw, drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych, truskawek i winorośli a nawet trawników.

OBORNIK GRANULOWANY jest produkowany wprost z przefermentowanego obornika surowego w postaci cylindrycznych 4-5 mm suchych i twardych granulek. Nie zawiera żadnych chemicznych dodatków, klejów, torfu, konserwantów ani antybiotyków. Jedynym stabilizatorem jest wysuszenie i fizyczne sprasowanie naturalnego surowca. Nawóz łatwo wysiewa się, nie pyli. Może być wysiewany mechanicznie lub ręcznie. Granulat w kontakcie z wilgotnym podłożem szybko rozpada się i stopniowo zaczyna uwalniać zawarte w nim składniki pokarmowe.

1 TONA OBORNIKA GRANULOWANEGO
POWSTAJE Z PRZEROBIENIA
15 TON OBORNIKA SUROWEGO


OBORNIK GRANULOWANY jest wolny od jaj i larw owadów, nicieni i innych patogenów oraz nasion chwastów. Charakteryzuje się neutralnym pH i praktycznie nie zawiera chloru.

OBORNIK GRANULOWANY zapewnia optymalne zaopatrzenie upraw w substancje odżywcze i zwiększa zawartość próchnicy w podłożu.

OBORNIK GRANULOWANY ma wysoką zawartość materii organicznej, co jest niezbędne dla utrzymania żyzności gleby. Materia organiczna poprawia zdolność gleby do zatrzymywania wilgoci, zachowania zasobności podłoża.

OBORNIK GRANULOWANY stymuluje aktywność gleby i poprawia jej strukturę. Stopniowo uwalnia składniki odżywcze w okresie wegetacji. Zapobiega "ucieczce" azotu oraz wypłukiwaniu pozostałych składników z gleby.ZALECENIA i DAWKI

OBORNIK GRANULOWANY można stosować cały rok (z wyjątkiem śnieżnej zimy). Idealnym okresem agrotechnicznym jest początek wegetacji (wiosna) oraz jesień (do pierwszego śniegu). W uprawach amatorskich zalecamy dawki od 10 - 15 kg na 100 m2 w zależności rodzaju gleby i jej zasobności oraz wcześniejszego nawożenia. Dzięki nawożeniu organicznemu rośliny są silniejsze, zdrowsze i dobrze odżywione.

DOSTAWA i OPAKOWANIA:
Obornik granulowany oferujemy w następujących opakowaniach:

Wiaderka o pojemności 1, 3, 5 i 10 litrów

Worki foliowe o pojemności 5, 10, 20 i 40 litrów

Zamówienia realizujemy własnym bezpłatnym transportem (min. logistyczne 200 kg).
Zamówienia całopaletowe premiujemy 30% rabatem od naszych cen hurtowych.

OBORNIK GRANULOWANY W DZIAŁANIU

Więcej na stronie: www.doktorogrodnik.pl